Prevádzkovateľ športového stávkovania a iGamingu BetMGM vo štvrtok minulý týždeň oznámil spustenie svojich kasínových hier pod značkou National Hockey League (NHL) vrátane rulety, blackjacku, baccaratu a novej hry Dream Catcher so živým kolesom peňazí. Všetky hry sú teraz k dispozícii hráčom v New Jersey, Ontáriu, Pensylvánii a Michigane.

Oliver Bartlett, riaditeľ herného oddelenia BetMGM, uviedol: „Uvedenie týchto jedinečných hier ďalej posilňuje náš vzťah s NHL. S blížiacou sa sezónou sme nadšení, že naši hráči budú mať možnosť „vhodiť do hry puk“ s BetMGM.“

Hry, ktoré boli vyvinuté v spolupráci so spoločnosťou Evolution, obsahujú trojrozmernú grafiku a animácie, ktoré prinášajú „výnimočný zážitok“. Každá hra je vybavená tlačidlom „go live“, ktoré hráčov prenesie priamo do verzie tej istej hry od živého krupiéra BetMGM. V každej hre sa objavuje logo NHL s logami tímov, ktoré sa cyklicky menia v celej vykreslenej aréne.

Ruleta NHL obsahuje realistické pohyby loptičky a úplné, interaktívne výsledky a štatistiky. Medzitým si hráči NHL Blackjack sadajú za stôl vo vnútri skyboxu arény s možnosťou virtuálneho pohybu medzi sedadlami. NHL Baccarat zasa ponúka hráčom zážitok podobný živej hre v kasíne, ktorý je zvýraznený mnohými rovnakými funkciami hry. A nakoniec, hra Dream Catcher umožňuje hráčom vsadiť na číslo, na ktorom sa podľa nich zastaví koleso.

ZDROJ: peakpx.com

Jason Jazayeri, viceprezident pre rozvoj podnikania NHL, uviedol: „Sme nadšení, že môžeme rozšíriť naše vzťahy so spoločnosťou BetMGM prostredníctvom vývoja kasínových hier pod značkou NHL, najmä keď nám tieto nové platformy umožňujú prehĺbiť vzťah fanúšikov NHL k nášmu športu pútavejším a presvedčivejším spôsobom.“

Niekoľko dní pred týmto spustením spoločnosť BetMGM oznámila nové partnerstvo so spoločnosťou NBC Sports pre sezónu 2022 NFL, ktoré je zvýraznené týždennou integráciou do programu Football Night in America (FNIA) a obsahom na ostatných platformách NBC Sports.

BetMGM sa predstaví v relácii FNIA, ktorú spoločnosť opísala ako „najsledovanejšiu štúdiovú reláciu o športe“, v rôznorodom obsahu vrátane týždenného segmentu, ktorý bude moderovať bývalý quarterback NFL Chris Simms a priekopník športového stávkovania a fantasy Matthew Berry.