Red Tiger, iGamingové štúdio patriace spoločnosti Evolution, predstavilo nový automat s neobvyklou „mafiánskou“ témou.

Najnovšia hra vydaná spoločnosťou Red Tiger je inšpirovaná populárnym kriminálnym seriálom Narcos Mexico od spoločnosti Netflix, ktorý je spin-offom pôvodného seriálu Narcos tejto streamovacej platformy a opisuje počiatky mexickej (a kolumbijskej) drogovej vojny a vzostup zločineckých kartelov v krajine.

Značkové hry v oblasti iGamingu nie sú žiadnou novinkou, v skutočnosti to ani nie je prvá hra Narcos od spoločnosti Evolution, keďže jej štúdio NetEnt už predtým vytvorilo jednu hru pre pôvodný seriál Netflixu; ak však môžeme veriť spoločnosti Red Tiger, tento nový titul má bližšie skôr k filmovému zážitku ako k tradičnému hernému slotu.

Štúdio pozýva hráčov do „sveta rýchlych peňazí a nebezpečných nerestí“ s niekoľkými jedinečnými hernými prvkami, ktoré majú simulovať dramatické vrcholy seriálu.

ZDROJ: Netflix

Ústredným prvkom novinky Red Tiger je režim vysokej volatility s názvom „Cartel Wars“, v ktorom sa hráči môžu „postaviť kartelom“ a vidieť, ako sa ich vklad znásobuje, keď si gangy navzájom zaberajú herné územie.

Značkové vydania hier sú v konečnom dôsledku príležitosťou na získanie príležitostnejších hráčov, ktorí síce nie sú pravidelnými hráčmi, ale môžu byť fanúšikmi seriálu. Značkové automaty však prinášajú dodatočné náklady, pokiaľ ide o získanie práv.

Toto je naša druhá hra Narcos, pričom prvú pripravil tím spoločnosti NetEnt,“ povedal Todd Haushalter, produktový riaditeľ spoločnosti Evolution.

Zároveň dodal: „Práca so značkovými hrami je vždy vzrušujúca a my sme boli súčasťou niekoľkých skvelých partnerstiev. Tento nový automat Narcos Mexico je toho skvelým príkladom a vo veľkom priláka nových aj príležitostných hráčov. Slot Narcos Mexico dáva hráčom možnosť vstúpiť do tohto sveta rýchlych peňazí úplne novým spôsobom a my sa už nevieme dočkať, čo na to povedia hráči.“

Upozornenie:

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát. Nadmerné hranie predstavuje zdravotné riziko.