S hrou Helloween od spoločnosti PLAY’nGO prichádza dokonalá hra na strašidelný október!

Helloween je 5-valcový video automat Wild s niekoľkými skvelými funkciami a rockovým soundtrackom od nemeckej metalovej kapely Helloween, ktorý pochádza z ich kľúčových albumov Keeper of the Seven Keys Part I a Part II.

Hlavnou témou tejto hry sú symboly Wild, konkrétne Wild Pumpkins! Okrem základnej hry Wild Pumpkin je tu ďalších šesť symbolov Pumpkin Wild, jeden pre každú zo špeciálnych bonusových funkcií, ktoré hra obsahuje.

ZDROJ: Play’nGO

Guľa so siedmimi kľúčmi predstavuje symbol Scatter pre túto hru a tri symboly na valcoch spúšťajú bonusové funkcie. Scatter je zároveň aj symbolom Wild, čo znamená, že aj keď nespustí bonus môže na valcoch priniesť výhru. Keď vám na valcoch padnú tri symboly Scatter, spustí sa funkčné koleso Keeper of the Seven Keys, ktoré vám náhodne vyberie jednu z bonusových funkcií.

Celkovo je k dispozícii sedem bonusových funkcií, pre každý kľúč jedna. Každá funkcia vám poskytne päť točení, okrem Helloween Free Spins, ktorá vám ich poskytne sedem.

I’m Alive

Táto funkcia je o šírení symbolov Wild. Medzi jednotlivými roztočeniami, keď na valcoch pristanú symboly Wild, sa budú symboly rozširovať nahor alebo nadol, kým nezaplnia svoj valec, a potom zmiznú.

Svet budúcnosti

Budúcnosť je tu a teraz! V bonusovej hre Future World sa v okamihu keď na mriežke pristane symbol Future Wild, rozšíri a vyplní valec, čím sa postará o niekoľko výhier!

ZDROJ. Play’nGO

Eagle Fly Free

Tieto vzdušné symboly Wild sa budú vznášať okolo valcov a generovať výhry. Na valce sa pridáva jeden symbol Wild (zostáva až do konca funkcie) a medzi jednotlivými roztočeniami bude lietať okolo valcov a pristávať na rôznych miestach vždy na inej pozícii.

Dr. Stein

Dr. Stein je tu, aby vykonával svoje bláznivé experimenty a premieňal rôzne symboly na symboly Wild, ktoré vám prinesú výhry! Počas funkcie Dr. Stein sa pri každom roztočení vyberie symbol LP a každý jeho výskyt prinesie zmenu na symbol Wild.

Pochod času

V tejto funkcii sa všetky symboly Wild, ktoré padnú, prilepia na valce a pri každom roztočení sa posúvajú o jeden krok doľava, až kým zmiznú priamo z mriežky.

ZDROJ: Play’nGO

Chcem von

Tieto nestále malé symboly Wild sú pripravené vyletieť! Zakaždým, keď počas hry I want Out pristane na valcoch symbol Wild, pohltí symboly okolo seba a exploduje do symbolu mriežky 2×2!

Helloween Free Spins

Poslednou funkciou na kolese je Helloween Free Spins. Za roztočenie Helloween Free Spins získate sedem voľných roztočení a za každé tri symboly Scatter, ktoré nazbierate, sa spustí bonusové kolo a vyberie funkciu, ktorú si môžete zahrať. Ak koleso s funkciami opäť vyberie Helloween Free Spins, udelí ĎALŠÍCH sedem roztočení zdarma! Nakoniec sa v hornej časti mriežky nachádza aj násobiteľ Helloween. Na konci akejkoľvek funkcie teda môžete k celkovým výhram kola pripočítať násobky x2, x3, x5 alebo x10.

ZDROJ: Play’nGO

Želáme Vám šťastný a strašidelný Helloween!!

Video ukážka hry Helloween: