Spoločnosť Sportradar spustila nové riešenie pre basketbalové stávkovanie v rámci svojho viacročného partnerstva s NBA. Virtual NBA využíva historickú databázu spoločnosti Sportradar na generovanie 480.000 simulácií „skutočných zápasov“ basketbalu a bude ponúkať 3.000 virtuálnych zápasov denne s 12 stávkovými trhmi na súťaž.

Zážitok fanúšika ešte viac umocňuje vysokokvalitná prezentácia hry, v ktorej boli hyperrealistické obrazy vytvorené pomocou najnovšej technológie snímania pohybu s využitím stoviek kamier a senzorov,“ uviedla spoločnosť Sportradar.

Partnerstvo spoločnosti Sportradar s NBA jej navyše umožňuje začleniť názvy a značky profesionálnych tímov.

ZDROJ: sportradar.com

Tento nový produkt napokon predstavuje pokus o ďalšie využitie popularity virtuálneho športového stávkovania a dopĺňa existujúcu ponuku spoločnosti.

Medzi ne patrí Virtual Baseball In-Play s Major League Baseball (MLB) a Virtual Sports Bundesliga, ako aj nedávno oznámený Virtual Cricket In-Play.

Frank Wenzig, generálny riaditeľ spoločnosti Sportradar pre oblasť hier, uviedol, že v rámci všetkých virtuálnych produktov spoločnosti bolo tento rok prijatých už viac ako 200 miliónov stávkových tiketov. Preto verí, že virtuálna NBA môže slúžiť ako dôležitý motor angažovanosti fanúšikov.

ZDROJ: sportaradar.com

Zavedením virtuálnej NBA s názvami a logami tímov NBA poskytuje spoločnosť Sportradar prevádzkovateľom nový dynamický basketbalový obsah, ktorý podporuje angažovanosť v tomto športe a poskytuje fanúšikom prístup na stávkové trhy NBA aj mimo sezóny,“ povedal Wenzig.

Tento produkt bude k dispozícii operátorom na celom svete, pokiaľ majú povolenie ponúkať virtuálne športové stávky, prostredníctvom eWallet Remote Game Server alebo Betradar Unified Odds Feed spoločnosti Sportradar.