TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. uvádza na trh online verziu žrebov rovnomennú s jej papierovou verziou. Hráči a fanúšikovia obľúbených žrebov PRASA V ŽITE si môžu prvýkrát na mobile, na počítači alebo na tablete zotrieť online žreb, ktorý počas uplynulých 15 rokov poznali len v papierovej verzii.

Spoločnosť TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. zároveň v prípade online žrebov PRASA V ŽITE prichádza s vlastným dizajnom elektronického žrebu.

„Po prvýkrát sú na slovenskom trhu rovnomenné žreby, ktoré si môžu fanúšikovia okamžitých lotérií kúpiť v klasickej, papierovej forme na predajných miestach, a tiež v elektronickej forme ako online žreby,“ informovala o novinke Ivana Skokanová, hovorkyňa TIPOS, národnej lotériovej spoločnosti, a. s. Podľa nej sú elektronické žreby dizajnované tak, aby ich zotieranie bolo intuitívne, tak ako pri papierovej verzii. „Hráč zotiera elektronický žreb pomocou počítačovej myši alebo prstom, ak má jeho mobilné zariadenie dotykovú obrazovku,“ vysvetlila Skokanová.

ZDROJ: tipos.sk (Tlačová správa)

Obľúbené žreby sa teraz stali dostupnými pre všetkých dospelých hráčov. „Už sa nikomu nestane, že by si PRASA V ŽITE nemohol kúpiť. Aj keď niektoré z vašich obľúbených predajných miest bude mať žreby s prasiatkami vypredané, stále si ich budete môcť kúpiť cez internetový portál eTIPOS.sk,“ uviedla Skokanová. Cena elektronického žrebu je 1 EUR. „Tým, že cena elektronického žrebu je na úrovni klasického žrebu SUPER PRASA V ŽITE, hlavná výhra na online žrebe je o to vyššia – na úrovni 10 000 EUR. Výška výhry zodpovedá hlavnej výhre v klasickej emisii žrebov SUPER PRASA V ŽITE,“ vysvetlila Skokanová.

ZDROJ: tipos.sk (Tlačová správa)

Elektronická okamžitá lotéria PRASA V ŽITE je prístupná nielen cez počítače, ale aj prostredníctvom mobilných zariadení, smartfónov pripojených na internet. „V prípade zobrazenia na mobilnom zariadení je rozloženie ovládacích a informačných prvkov prispôsobené danému zariadeniu,“ vysvetlila hovorkyňa TIPOSu.

ZDROJ: tipos.sk (Tlačová správa)

Rodinu elektronických žrebov, ktoré zobrazujú komické zvieracie postavičky ako si užívajú zábavu a luxusný život, onedlho rozšíri aj emisia elektronických žrebov SUPER PRASA V ŽITE. „V TIPOSe všetci dúfame, že tento produkt si medzi elektronickými žrebmi nájde svojich stálych fanúšikov podobne, ako si ich našla klasická papierová verzia,“ skonštatovala Skokanová.