Redakcia magazínu Winsider prináša v spolupráci s expertom na športové stávkovanie týždenný výber športových podujatí, ktoré sa oplatí sledovať. Čo tipovať tento týždeň?

PONDELOK 27.9.2021

TENIS         San Diego       ATP 250

NISHIKORI – MURRAY: [kurz podľa experta 1.73 – 2.13]

Jednoznačným ťahákom prvého kola tenisového turnaja v San Diegu je zápas bývalej svetovej jednotky Brita Andy Murrayho s bývalou svetovou štvorkou Japoncom Kei Nishikorim. Dokáže sa presadiť mierne favorizovaný Japonec, alebo potvrdí svoju pozitívnu bilanciu (9:2) vracajúci sa po náročnej operácii a stále sa zlepšujúci legendárny Brit?

UTOROK 28.9.2021

FUTBAL          LIGA MAJSTROV

PSG – MANCHESTER CITY: [kurz podľa experta 3.1 – 3.4 – 2.35] 

Súboj dvoch gigantov a zároveň dvoch porazených finalistov posledných dvoch ročníkov sľubuje kvalitný a vyrovnaný zápas. Mierne favorizujeme hráčov Manchestru City, ktorí pôsobia zohratejším dojmom. U hráčov PSG, prešpikovaných hviezdami na čele s Lionelom Messim to občas ešte škrípe, navyše Messiho štart je ohrozený kvôli zdravotným problémom s ľavým kolenom.

STREDA 29.9.2021

FUTBAL          LIGA MAJSTROV

BENFICA LISABON – FC BARCELONA: [kurz podľa experta 2.8 – 3.4 – 2.6] 

Po odchode Lionela Messiho sa Barca zmieta v hernej kríze, pod paľbou kritiky sa ocitlo ako mužstvo, tak aj tréner FCB Ronald Koeman. Navyše v skupine E sú po úvodnej prehre v nelichotivej situácii. Dokážu hráči FCB ustáť tlak a naplno zabodovať? V Portugalsku sa ľahko nevyhráva.

JUVENTUS  – CHELSEA: [kurz podľa experta 4 – 3.35 – 2] 

Stará dáma sa po katastrofickom vstupe do Serie A konečne trochu chytila a doslova vydrela dve víťazstvá v posledných dvoch kolách. Bude to však stačiť na obhajcu trofeje, výborne hrajúcu Chelsea ?

ŠTVRTOK 30.9.2021

FUTBAL          EURÓPSKA LIGA

SPARTA PRAHA – GLASGOW RANGERS: [kurz podľa experta 2.7 – 3.3 – 2.75] 

Podarí sa Pražanom preniesť dobrú formu z ligovej súťaže aj do súťaže európskej? Alebo sa presadí tradičný škótsky veľkoklub? My veríme Sparte v lákavom kurze!                                                                                                                                                                                                      

ZDROJ:shutterstock.com

LYON – BRÖNDBY KODAŇ: [kurz podľa experta 1.27 – 6.5 – 12] 

Podarí sa vysoko favorizovaným Francúzom potvrdiť úlohu favorita, alebo opäť raz vystrčia rožky nebezpeční Dáni?

FUTBAL          KONFERENČNÁ LIGA

ALKMAAR – JABLONEC: [kurz podľa experta 1.45 – 4.7 – 6.7] 

Presadí sa holandský útočný štýl, alebo naši susedia opäť dokážu podkúriť veľkému favoritovi umne zvolenou taktikou? V lige sú oba tímy v spodnej polovici tabuľky svojich líg, obom by toto víťazstvo veľmi psychicky pomohlo, náš tip X.