Pokračujúcu expanziu spoločnosti Pragmatic Play na nové trhy podporili nové partnerstvá. Odteraz je možné hrať živé kasínové hry Pragmatic Play a ďalšie hry v Brazílii a Nemecku. Obľúbené live štúdio podpísalo zmluvy so spoločnosťami Loto Giro a Greentube, ktoré mu pomôžu vstúpiť na tieto dva významné trhy.

V krátkom čase bude mať každé brazílske a nemecké živé kasíno možnosť nadviazať spoluprácu s Pragmatic Play a pridať jeho živé hry. Zmluvy o dodávke obsahu zahŕňajú aj obľúbené hracie automaty Pragmatic, ktoré pokrývajú všetky aspekty jej portfólia.

Veľký krok vpred

Vstup spoločnosti Pragmatic Play do Brazílie sa neuskutočnil zo dňa na deň. Štúdio už dlho vedelo, o aký rozsiahly trh ide, a hľadalo cestu, ako naň vstúpiť. Na radosť oboch spoločností a samozrejme aj ich fanúšikov bola podpísaná zmluva o dodávaní obsahu so spoločnosťou Loto Giro.

Edson Mendonca, generálny riaditeľ spoločnosti Loto Giro, bol nadšený, že môže privítať spoločnosť Pragmatic Play. Hovorí, že Loto Giro malo záujem o pridanie prémiového obsahu a že spoločnosť je rada, že bola podpísaná dohoda so spoločnosťou Pragmatic Play. Týmto krokom Loto Giro pridáva do svojej platformy tri rôzne vertikály s jednou rýchlou integráciou.

Brazílski hráči si teraz môžu vychutnať pohlcujúci obsah od spoločnosti Pragmatic. Herná platforma so živým krupiérom ponúka niekoľko hviezdnych hier vrátane variantov blackjacku, rulety a baccaratu v rôznych jazykoch. Živé štúdio zaznamenalo obrovský úspech s hrami inšpirovanými hernými šou vrátane Mega Wheel a variantov blackjacku, ako napríklad Blackjack Azure.

To všetko a ešte viac bude čoskoro k dispozícii brazílskym prevádzkovateľom. Tí si vraj vychutnávajú príležitosť užiť si hry so živým krupiérom a sloty. Týmto partnerstvom spoločnosť Pragmatic Play rozširuje svoje postavenie v Latinskej Amerike, ktorá je už dlhšie jej hlavným obchodným cieľom.

Nemecko tiež v hre

Spoločnosť Pragmatic Play expanduje nielen do Brazílie. Vďaka zmluve podpísanej s nemeckou značkou StarGames spoločnosti Greentube posilní štúdio svoju prítomnosť na jednom z najväčších európskych trhov. Rovnako ako dohoda podpísaná s Loto Giro, aj partnerstvo so StarGames pokrýva celé portfólio hier Pragmatic Play.

To znamená, že nemeckí prevádzkovatelia si už čoskoro budú môcť vychutnať herné hity od Pragmatic, ako aj jej hry a ponuky živých krupierov. Pragmatic Play Live je v Európe veľkým hitom vďaka hrám, ako aj špeciálnym bonusom a akciám živého kasína, ktoré dokážu okoreniť hranie ako nič iné.

Nové partnerstvá posunú spoločnosť Pragmatic Play a jej divíziu live k tomu, aby posilnila svoje aktivity a dobyla trh, ktorému dominuje spoločnosť Evolution Gaming. Spoločnosť Pragmatic Play sa nikam neponáhľa. Všetko robí postupne a vďaka týmto dvom dohodám už rozšírila svoje postavenie na dvoch veľkých trhoch.

Jedno je isté. Brazílsky a nemecký trh so živými kasínami sa práve stali konkurencieschopnejšími a fanúšikom neostáva nič iné, ako to osláviť tým najlepším možným spôsobom – hraním hier so živými dílermi.