WePlay Holding oznámil, že kancelária na Ukrajine bude naďalej plnohodnotne pracovať, hoci na diaľku. Kancelária v USA funguje štandardne. Spoločnosť vykonáva všetky platby, právne a iné činnosti včas.

Z vyhlásenia WePlay Holding: Ruská federácia zaútočila na Ukrajinu. Aj keď je to desivé, ľudia z WePlay Holding a celej Ukrajiny si vedia zachovať zdravý rozum a zostať pokojní.

Práca v ukrajinskej pobočke spoločnosti WePlay Holding je v plnom prúde. V súčasnosti všetky oddelenia spoločnosti, od právneho a finančného oddelenia až po oddelenie štúdia a ešportu, ako aj infraštruktúrne inštitúcie, robia všetko pre to, aby boli v kontakte a poskytovali partnerom informácie potrebné na vyriešenie akéhokoľvek problému. Všetci zamestnanci WePlay Holding sú si vedomí vládnych pokynov, ktoré musia dodržiavať a naďalej pracujú z domu. Spoločnosť všetkých priebežne informuje o aktuálnych novinkách, ktoré ovplyvňujú pracovný proces.

Ďakujeme za slová podpory a citlivosti, ktoré teraz všetci Ukrajinci potrebujú. Spoločne sme silní a nezlomní.

Vždy s vami,

Oleh Humeniuk, výkonný riaditeľ spoločnosti WePlay

ZDROJ: WePlay

O WePlay Holding

WePlay Holding je skupina podnikov v oblasti ešportu so sídlom v Los Angeles v USA a v Kyjeve na Ukrajine, ktorá má spolu so svojimi pobočkami kancelárie po celom svete. Tento holding s viacerými značkami preklenuje rozdiely medzi zábavou, ešportom a technológiami prostredníctvom svojej inovačnej stratégie. Organizácia urýchľuje rozvoj odvetvia pomocou vzájomne prepojených kreatívnych riešení v oblasti vysielania, rozšírenej reality, interaktívnych zážitkov, získavania údajov a ďalších nástrojov. WePlay Holding posilňuje postavenie podnikov s personalizovanými produktmi a službami vytvorenými prostredníctvom spájania konceptov. To prináša výsledky s rýchlym efektom, ktoré sú potrebné v konkurenčnom svete zábavy.