Vydajte sa do údolia kráľov za pokladom v hre Scroll of Dead od spoločnosti Play n‘ Go. Objavte Kleopatrine zakopané bohatstvo a zahrajte si o skryté odmeny. Scroll of Dead je 5-6 valcový, 3-riadkový automat s 10-20 výhernými líniami a zastupujúcimi symbolmi scatter a voľnými spinmi.

Téma a grafika

Spoločnosť Play n‘ Go znovu prichádza so vzrušujúcou hrou a ponúka ten najlepší herný zážitok. Scroll of Dead je automat s egyptskou tematikou s modrým pozadím a má nádherné farebné kombinácie, ktoré ho robia mimoriadne atraktívnym. Jeho príkazová lišta je pohodlne umiestnená v spodnej časti displeja, čo hráčom umožňuje jednoduché ovládanie hry. Hra má vynikajúcu zvukovú grafiku a veľmi dôveryhodne simuluje atmosféru starovekého Egypta. Na to, aby ste si mohli túto hru vychutnať, nemusíte sťahovať žiadny softvér, pretože ju môžete hrať priamo z webového prehliadača. Ak hľadáte výherný automat so strednou variáciou, potom je Scroll of Dead tou správnou hrou.

ZDROJ: softgamings.com

Hra/návod

Pri každom načítaní hry Scroll of Dead budete komunikovať s rôznymi postavami, vďaka ktorým je hra vzrušujúca a zábavná. Nájdete tu Kleopatru, hada, vtáka a symbol Ankh. Tieto symboly predstavujú štandardné výherné ikony. V závislosti od symbolu a počtu zobrazení zhodného symbolu na výhernej línii poskytujú rôzne výšky výhier. Pri zhode 6 týchto symbolov získate maximálnu výhru až 7500 mincí, zatiaľ čo pri zhode 2 týchto symbolov získate minimálnu výhru až 4 mince. Druhá sada symbolov zahŕňa všeobecné symboly kariet A, K, Q, J a 10. Tieto symboly predstavujú v hre symboly s nízkou výplatou a v závislosti od toho, ktorý symbol sa zhoduje na výhernej línii, prinášajú rôzne výšky nižších výhier. Svoju stávku si môžete nastaviť od minimálnej stávky 0,10 mince až po maximálnu stávku 100 mincí.

ZDROJ: softgamings.com

Bonusy

Okrem základnej hry Scroll of Dead v automate objavíte aj rôzne bonusové funkcie. Získate symbol scatter, free spiny a rozširujúce sa ikony, ktoré zvyšujú potešenie hráčov. Symbol scatter v automate predstavuje skarabeus. Tento symbol funguje aj ako symbol Wild a pri každom spine vám pomôže skompletizovať výherné kombinácie. Nahradí všetky ostatné symboly v slote a vytvorí tak výhernú kombináciu. Tento symbol tiež prináša vysokú výhru až do výšky 500-násobku celkovej stávky, ak na valcoch padne až 6 symbolov scatter. Ak na valcoch padnú 3 alebo viac symbolov Scatter, aktivuje sa aj režim free spins. Počas voľných spinov sa náhodne vyberá špeciálna rozširujúca ikona, ktorá vám pomôže zvýšiť možnú výhru. Tento symbol sa pritom môže rozšíriť tak, že pokryje celý valec, a môže sa objaviť kdekoľvek na aktívnej línii.

Tak teda šťastnú cestu do údolia kráľov a pripravte sa na prekvapujúce odmeny a skryté poklady starovekého Egypta!

Videoukážku hry Scroll of Dead nájdete tu:

Upozornenie:

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát. Nadmerné hranie predstavuje zdravotné riziko.